Projekt 6_2png

Zawodowo absolwentka WSZKiPZ w Warszawie. Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pasjonatka SPA i Wellness oraz holistycznego podejścia do życia. Prywatnie miłośniczka gór i pieszych wędrówek wśród górskiej przyrody. Uzależniona od zapachu i smaku porannej kawy, gimnastyki i świeżego powietrza. 

Jak to się zaczęło?

Jeszcze w trakcie studiów postanowiłam połączyć naukę z pracą, i tak studiując pracowałam w skromnym choć dość dobrze funkcjonującym i znanym DAY SPA w rodzinnym miasteczku. Tych ładnych kilkanaście lat temu słowo SPA dopiero zaczynało pojawiać się w nazwach salonów, ale często niewiele miało wspólnego z jego prawdziwym znaczeniem (co ma miejsce także w obecnych czasach), mnie się udało dobrze trafić już od samego początku.

Pierwsze zabiegi i doświadczenie. Często to one nas kształtują i wytyczają dalszą drogę.

Następny przystanek na mapie zawodowej to już SPA z prawdziwego zdarzenia. SPA w 4-gwiazdkowym hotelu. To tutaj nabrałam największego doświadczenia zarówno w praktyce jak i w teorii. Praca na wszystkich stanowiskach – kosmetolog, masażystka, recepcjonistka, manager. Praca w SPA hotelowym hartuje i uczy. Czego uczy? Na pewno pokory, cierpliwości i wytrwałości, podejścia do ludzi. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Specyfika takich miejsc bywa trudna do zaakceptowania. Pracujemy, gdy wszyscy mają wolne – odpoczywamy, gdy wszyscy inni pracują. Święta, weekendy, wakacje…to była hartująca przygoda życia.

Z hotelowego SPA płynnie weszłam w rolę szkoleniowca profesjonalnych marek kosmetycznych. Do tej pory nauczyłam się podejścia do klienta a właściwie gościa hotelowego. Tym razem trzeba było stanąć po stronie nauczyciela. Szkolić ludzi takich jak ja. Nauczyć pracy z produktem, ale też przekazać kilka cennych wskazówek, które udało mi się zebrać po niemal 5 latach w SPA. Okazało się to bardzo miłą i budującą przygodą. Połączenie jednego z drugim zaowocowało przyjacielskimi i trwałymi relacjami z klientami, zaś podróże po całym kraju pozwoliły zobaczyć wiele pięknych miejsc i ciekawych rozwiązań z zakresu usług SPA.

Z czasem, mając dostęp do zaplecza i możliwość podejrzenia jak funkcjonują największe obiekty SPA w naszym kraju mogłam przekazywać swoje uwagi i doświadczenie podczas szkoleń…szkoleń nie tylko z zakresu profesjonalnej kosmetyki i masażu, ale także w zakresie poprawy jakości usług i budowania własnych biznesowych planów SPA. 

Po latach szkoleń, podróży i pracy z ludźmi wcale nie zamierzam się zatrzymać. Działam dalej, by móc cieszyć się i podziwiać piękno rynku Beauty i SPA. Wciąż jest wiele do zrobienia, mnóstwo miejsc, które cierpią z racji niewykorzystanego potencjału, małych błędów, które narastają i nie pozwalają rozwinąć się danemu obiektowi.

Mówi się, że człowiek uczy się na błędach. To prawda, ale niektórych można uniknąć, dzięki profesjonalnemu doradztwu. I tak czeka nas jeszcze wiele, od których nie uciekniemy, czy więc nie lepiej skorzystać z pomocy i mieć ich jak najmniej na swojej drodze…?

Opierając się na doświadczeniu współpracujmy z najlepszymi Praktykami w swojej dziedzinie.