Projekt 6png


Zacznę od tego, że jestem prawdziwym pasjonatem SPA i staram się do tego dołożyć profesjonalizm na wielu płaszczyznach, począwszy od zarządzania i marketingu, a skończywszy na masażach i rytuałach SPA. Fascynuje mnie atmosfera jaką można uzyskać w SPA, sprzyjająca odpoczynkowi, gdzie mamy ochotę oddać się błogiej relaksacji.
Moją pasją jest technika i możliwości jej zastosowania w zarządzaniu, komunikacji i marketingu. Z drugiej zaś strony bardzo dobrze odnajduję się w masażu i czymś co jest moim konikiem, czyli ceremoniach SPA. Czym jest taka ceremonia, czy rytuał SPA? Opowiadam o tym w zakładce Pracownia Kreacji Ceremonii SPAObszary specjalizacji to zarządzanie obiektami SPA, marketing usług SPA, masaż i rytuały SPA. Jestem instruktorem hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i szkoleniowcem kilku rodzajów masaży relaksacyjnych. Przygotowuję autorskie procedury zabiegowe - ceremonie SPA. Byłem dyrektorem marketingu i dyrektorem handlowym w dużych i czasami w trochę mniejszych firmach. Staram się przenieść wszystkie najlepsze rozwiązania z każdej z nich, a czasami szukać własnych, innowacyjnych działań które mają wspólny mianownik - muszą być skuteczne.

 W pracy udaje mi się połączyć dwie pasje, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo odległe. Kiedyś przeczytałem książkę P. Druckera "Innowacyjność i przedsiębiorczość" co zaowocowało zmianą studiów i ukończeniem kierunku marketing i zarządzanie. Od tego czasu minęło już wiele lat, ale nadal mogę powiedzieć, że nowoczesny marketing i nowoczesne zarządzanie to moja pasja. Wciąż dużo czytam, dokształcam się i staram się zdobywaną wiedzę zastosować w praktyce. Miałem okazję pracować w różnych firmach i przyjrzeć się sposobem zarządzania zarówno w wielkich międzynarodowych korporacjach, jak i w małych firmach prywatnych. Mogę śmiało powiedzieć - zdobyłem dobre biznesowe doświadczenie, które teraz wykorzystuję w usługach związanych z moją drugą pasją. 

  Tą drugą pasją jest szeroko rozumiany świat SPA i Wellness. Kiedyś podczas wakacji trafiłem do pięknego, acz kameralnego SPA, które urzekło mnie swoją atmosferą i tym, jak dobrze się tam czułem. Po kilku latach okazało się, że kilka razy z rzędu to niewielkie w sumie SPA zdobywało tytuł najpiękniejszego SPA Azji. Podczas mojej pierwszej inwestycji związanej ze SPA zdecydowałem się na udział w kursie masażu klasycznego. Trafiłem na prawdziwych pasjonatów, którzy przenieśli na mnie bakcyla masażu i od tamtej pory poznaję, wykonuję, a od kilku lat również uczę masażu (na przykład hawajskiego masażu Lomi Lomi). Kierowałem kilkoma SPA, wykonywałem liczne projekty, biznesplany, procedury. Wdrażałem systemy wspomagające zarządzanie, pisałem wnioski o dofinansowania unijne, kredyty. Myślę że mam dosyć unikalne doświadczenie i wiedzę, które jeśli zechcesz, mogą pomóc ci w prowadzeniu twojego SPA.