Pracownia kreacji ceremonii SPA

Pamiętam słowa jednej z klientek, która wychodząc po jednym z moich rytuałów SPA, powiedziała - Pan sobie nie wyobraża co ja tu przeżyłam, To było jak jakieś misterium!
I to jest mój cel i myślę cel każdego, kto szuka w SPA głębokiej relaksacji i niezwykłego spektaklu doznań powodujących zachwyt każdego gościa twojego SPA.
Mało jest osób, które tworzą takie ceremonie w sposób taki jak my. Zazwyczaj nie są nimi rytuały oferowane przez firmy kosmetyczne. Dlaczego? Staramy się do każdego projektu podchodzić jak najbardziej indywidualnie. Patrzeć poprzez pryzmat gdzie będzie wykonywany, w jakim otoczeniu, kto będzie go wykonywał. Dopiero w oparciu o to powstaje scenariusz ceremonii, opisujący cały zabieg, ścieżkę muzyczną, użyte nuty zapachowe, kosmetyki i inne materiały biorące udział w zabiegu (ekologiczny miód, zioła itp), smaki napoju, ale przede wszystkim wszystkie elementy masażu i pracy z ciałem i duchem naszego klienta krok po kroku. Jakie są efekty? Goście, którzy mówią nam, że przeżyli chwilę pełnego szczęścia i najlepsza pozycja w ofercie twojego SPA.

Czy już potrzebujesz takiego rytuału SPA w cenniku Twojego SPA?

Ceny zaczynają się już od 2.000,- zł.

  • scenariusz ceremonii, 
  • dobór materiałów i kosmetyków,
  • ścieżka muzyczna,
  • wycena kosztów, 
  • przeszkolenie + materiał video ze szkolenia zawierający przebieg ceremonii.