SZKOLENIA

Szkolenia znajdujące się w naszej ofercie, to tylko takie szkolenia, z których sam bym skorzystał. Praktyczne i efektywne, takie z których zdobyte umiejętności można od razu zastosować. 
Mam dość szkoleń prowadzonych przez ludzi, którzy nie przepracowali w SPA ani jednego dnia, a maja się za wszystkowiedzących. Fundamentem szkoleń, na które zapraszamy jest zawsze wieloletnie doświadczenie i głęboka analiza tematu. Jesteśmy otwarci na każde pytanie, bo tworzymy kursy, które pomagają rozwiązywać Państwa problemy, 

 

SZKOLENIA ONLINE

SZKOLENIA STACJONARNE

ZAPYTAJ LUB ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Jeśli szukasz sukcesu w prowadzeniu SPA, musisz wiedzieć, że jest to bardzo wymagające zajęcie. Patrząc z perspektywy czasu, widzę jak wiele błędów popełniłem. Widzę też jak wielu błędów udało mi się uniknąć bo podpatrywałem innych, uczyłem się na ich doświadczeniu i szukałem zawsze najlepszych rozwiązań. Dzisiaj potrafię przekazywać tę wiedzę innym, wiedzę praktyczną, dzięki której zarządzanie SPA będzie łatwiejsze, sprzedaż nabierze obrotów, a słowo sukces pojawiać się będzie coraz częściej w opiniach opisujących twoje SPA.